X

בקרוב בקולנוע

2019 / 09
09 . 21
הרפתקה בשחקים

הרפתקה בשחקים

אמיר טסלר, הילה נתנזון, אריה צ'רנר, ריקי בליך, נתי רביץ, דור הררי, אורי בלופרב

יותם ונועה בני ה-13 נדהמים ממזלם הטוב כשהם מוצאים במגרש גרוטאות מטוס קרב נדיר מימי מלחמת העצמאות. הם חוברים למוריס, קשיש בודד ונרגן שהיה טייס בעברו, ומחליטים להגשים חלום: להטיס אותו במפגן האווירי ביום העצמאות. בדרך הם יצטרכו להתמודד עם משפחותיהם שיעשו הכל כדי שלא יעלו למסלול ההמראה.

במאי: ליאור חפץ
Sky Raiders
ישראל 2019 | 90 דק' | הותר לכל הגילאים
לכל המשפחה, ילדים
09 . 25
מבצע שלאגר

מבצע שלאגר

מורן רוזנבלט, מירב פלדמן, תומאס שיטפסיץ, דני שטג, זהר ליבה, קובי פרג'

קצין האו"ם האוסטרי, וורנר באומשלאגר משרת במזרח התיכון בגבול לבנון ישראל בתקופה דמיונית בה נחתם הסכם שלום וכבר שלושה חודשים שהגבול שקט לאכזבתם של גורמים שונים בשתי המדינות וגם כמה חיילי או"ם שחייהם ללא מלחמה אינם חיים. בזמן בו הוא חי על התפר בין המדינות, וורנר החנון והחיוור הספיק לצבור רקורד מרשים לכל הדעות: יש לו מאהבת ישראלית, מאהבת לבנונית ואישה שמחכה לו בבית באוסטריה. כשהוא מקבל מעטפת סחיטה ממאפיונר גרוזיני מהצפון ישראל בשם שלווה, הוא מתחיל מסע שמאיים להחריב את מגדל הקלפים המרשים שבנה

במאי: האראלד זיכריץ
Baumshlager
ישראל 2019 | 102 דק' | הותר מגיל 14
קומדיה, ישראלי
09 . 25
הגולם

הגולם

חני פירסטנברג, ישי גולן, אדי קבטנר, לני רביץ, ברייני פירסטנברג

צעירה משתמשת בטקסט קבלי סודי ועתיק, כדי לזמן ישות עוצמתי שתגן עליה ועל חבריה, אך היצור שמגיע חזק והרסני מכפי שהייתה יכולה להעלות על הדעת.

במאי: יואב פז, דורון פז
the golem
ארה"ב 2019 | 93 דק' | הותר מגיל 14
אימה
09 . 25
מילים נרדפות

מילים נרדפות

תום מרסייה, לואיז שבילוט, קוונטין דולמייר

"מילים נרדפות" הוא סיפורו של יואב, צעיר ישראלי, אשר נוחת בפריז בתקווה שצרפת והצרפתית יגאלו אותו מהשיגעון הישראלי.

במאי: נדב לפיד
Synonymes
ישראל 2019 | 123 דק' | הותר מגיל 16 בהצגת תעודה מזהה
דרמה
09 . 25
אול אין

אול אין

שלומי קוריאט, צחי הלוי, יוני זיכהולץ, דנה פרידר

כשמיליון שקלים נמצאים בהישג יד אחת במשחק פוקר, ארבעה חברי ילדות חוצים את הארץ כדי להגיע אליו בזמן ובחתיכה אחת. בדרכם הם ייתקלו בזוג בלשים יוצאי דופן שאוהבים לחשמל את כל הנקרה בדרכם, פושע חסר רחמים מהתיכון, אקסית מיתולוגית עם אס בשרוול, ג'ינג'ית מסוכנת עם גיטרה בקייס, סוחר סמים עם הפתעה במזוודה, וגם רכב אספנות! וסוס ערבי! ויריות, מרדפים, כד אפר מחייך ושירים! "אול-אין" קומדיית מסע ברוורס!

במאי: יהונתן בר אילן
All in
ישראל 2018 | 92 דק' | הותר מגיל 12
קומדיה, ישראלי
09 . 25
בוקר טוב ילד

בוקר טוב ילד

קרן מור, שרון בר זיו, אביב אלקבץ, הדר ברוך, אסיה נייפלד

אהבתה של המשפחה היא האושר הגדול והנסתר של חיינו. עומרי, לוחם צנחנים נפצע ושוכב חסר הכרה. אמו, אביו ואחותו, מתלכדים סביבו. מערכת היחסים ביניהם מתוחה ומלאת קונפליקטים אבל אהבתם הגדולה לעומרי ומאבקם להחזירו לחיים, חושפת את עוצמתו של הקשר המשפחתי. חבריו של עומרי ליחידה הופכים לחלק מהמשפחה וכולם יחד עוברים רגעים מרגשים, מצחיקים ואופטימיים. כוח אהבתה של המשפחה מאפשר התמודדות עם המשבר ומעניק תקווה חדשה.

במאי: שרון בר זיו
Good Morning Boy
ישראל 2019 | 81 דק' | הותר לכל הגילאים
דרמה
09 . 25
בלי דם

בלי דם

דני איסרליש, אודי רוטשילד, דנה מיינרט, ששי סמוכה, נטע בר רפאל, דניאל ג׳יידלין, מירב אוסופסקי, ירון ברובינסקי

מאני, מורה לכתיבה בן 35, נקלע בטעות למעקב אחרי אדם אחר ונתפס בעדשת מצלמה משטרתית. הוא נקרא לבירור, שככל הנראה מנקה אותו ממעורבות, אבל מערער אותו וגורם לו להטיל ספק בסביבתו הקרובה. ניסיונותיו להחזיר את הסדר על כנו, גורמים לו דווקא להתגלגל עמוק יותר פנימה והוא נסחף לחציית גבולות החברות, גבולות האהבה, גבולות המדינה, אולי גם גבולות הסביר. את המסלול יוצא הדופן של מאני מלווים שתי המפלצות הישראליות הגדולות: "ביטחון המדינה" ו"הטלוויזיה"

במאי: יוסף אל דרור
no blood
ישראל 2019 | 95 דק' | הותר מגיל 12
מתח
09 . 25
תל אביב על האש

תל אביב על האש

קייס נאשף, יניב ביטון, יוסף סוויד, לטיסיה איידו, לובנה אזאבל, סלים דאו

סלאם הוא עוזר הפקה בצילומי אופרת סבון ברמאללה. שקר קטן שסלאם מספר לאסי, קצין בצה"ל, מוביל לקידומו הפתאומי לתפקיד תסריטאי מן השורה. אבל יש לו רק בעיה אחת - הוא לא יודע לכתוב. כדי שלא יפטרו אותו סאלם כורת ברית חשאית עם אסי, שעוזר לו לכתוב את הסצנות. בתמורה סלאם מביא לאסי חומוס פלסטיני משובח וגם מבטיח לסיים את הסדרה בחתונה, כמו שאסי דורש. אלא שסלאם מתקשה לקיים את ההבטחה...

במאי: סאמח זועבי
Tel Aviv on Fire
ישראל 2018 | 95 דק' | הותר לכל הגילאים
דרמה, קומדיה
09 . 25
אישה עובדת

אישה עובדת

לירון בן שלוש, מנשה נוי, אושרי כהן

החיים במקום העבודה של אורנה הופכים בלתי נסבלים. הבוס שלה בחברת הנדל"ן, בני, מעריך ומקדם אותה, אך בה בעת מנסה לפתותה ומציק לה. במקביל, המסעדה החדשה שפתח בעלה לא מתרוממת, ואורנה הופכת למפרנסת העיקרית של שלושת ילדיהם. כאשר עולמה מתנפץ, היא נאלצת לאסוף את השברים ולהילחם בדרכה שלה על עבודתה ועל ערכה העצמי.

במאי: מיכל אביעד
Isha Ovedet
ישראל 2018 | 93 דק' | הותר מגיל 14
דרמה
09 . 25
המוסד

המוסד

צחי הלוי, טל פרידמן, אפרת דור, עדי הימלבלוי, דביר בנדק

פרודיה על המוסד הישראלי. סוכן מוסד מתחרה בסוכנת CIA על הצלת העולם מארגון טרור. כשמיליונר אמריקני נחטף בירושלים, מחליט ה-CIA שלא לסמוך עוד על ישראל ושולח סוכנת משלו. היחסים בינה לסוכן המוסד מקבילים ליחסי ישראל-ארה"ב; היא מגיעה עם תקציב ופועלת לפי הספר, והוא מחפש קיצורי דרך ולוקח את כל הקרדיט לעצמו. אם ייכשלו במשימה, לא יוכל ראש המוסד להדליק משואה ביום העצמאות בשידור חי בטלוויזיה, דבר שאסור שיקרה!

במאי: אלון גור אריה
The Mossad
ישראל 2019 | 90 דק' | הותר לכל הגילאים
קומדיה, אקשן
09 . 25
בזמק

בזמק

גדי וילצ'רסקי, מיטל גל סויסה, אורי יניב, יוסי צברי, דני גבע, משה פרסטר

לאחר שנקלעה לחובות, נטע נאלצת לצאת למסע מטורף עם שלישית אנשים מוזרים שהיא ממש שונאת, בעקבות כסף שהשאיר להם חבר משותף, לפני שמת. גדי הוא סטלן שבקושי זוכר מה הוא אמר לפני עשר דקות, דוד הוא אידיוט גמור ויוסף הוא קמצן כרוני עם פיוז קצר מדי. היא מוכרחה להתגבר על השנאה שלה אליהם ולעבוד יחד איתם כדי להתמודד עם כל המכשולים שעומדים בדרכם

במאי: אריאל וייסברו ויוסי מאירי
Bazmek
ישראל 2019 | 82 דק' | הותר מגיל 14
קומדיה, ישראלי
09 . 25
פול גז

פול גז

תובל שפיר, קווין רובין, נדב גדג', אורי פפר, נאיה בינשטוק

תומר בן ה-17 עובר עם אימו ליישוב קטן בקצה המדבר. זה קורה בדיוק חודש לפני אליפות המדינה לנוער ברכיבת אופנועי שטח, בה נמרוד השחצן – זכר האלפא של היישוב – אמור לזכות. ההגעה של תומר משנה את כללי המשחק אפילו בלי להתכוון. מה שמתחיל בהתנכלויות כלפיו מצד נמרוד וחבורתו תוך מאבק על לבה של עמליה היפה, הופך לדרמה בסל״ד (סיבובים לדקה) גבוה כשתומר פוגש את אלברט – אופנוען מזדקן ומסתורי שמתבודד בביתו ומנותק מהסביבה כבר 30 שנה. מפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול מול נמרוד.

במאי: קובי מחט
Full Gaz
ישראל 2019 | 113 דק' | טרם נקבע
דרמה
09 . 25
ימים נוראים

ימים נוראים

יהודה נהרי הלוי, יואב לוי, דולב אוחנה, אמיתי יעיש בן אוזיליו, רענן פז, סיוון מסט, דניאלה קרטס

מותחן פסיכולוגי העוקב אחר האירועים שהובילו לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, מנקודת מבטו של הרוצח. הסרט חושף לראשונה את מסעו של הרוצח בשנה שקדמה לאסון, דרך הכוחות החזקים שפעלו עליו ועודדו אותו, הן במישור הפוליטי והדתי, והן במישור המשפחתי והאישי. זהו דיוקן נפשי של מתנקש פוליטי המבקש לרצוח את הדמוקרטיה, ודיוקן של חברה שסועה.

במאי: ירון זילברמן
Incitement
ישראל 2019 | 122 דק' | טרם נקבע
דרמה, ישראלי
09 . 25
ברזיל אהובתי

ברזיל אהובתי

אסף גולדשטיין, אנטוניו פטרין, רום ברנע, הדס קלדרון, קמיליה אמאדו, לטיסיה איסנרד, אולה ארדמן.

רוברטו הוא גרוש בעל עסק כושל ומערכת יחסים סבוכה עם בנו איתי ואביו סמואל. השלושה נוסעים לברזיל, ארץ מולדתו של הסב, לצפות במונדיאל והנסיעה הספונטנית הופכת למסע מרגש

במאי: חורחה גורביץ'
My Beloved Brazil
ישראל 2019 | 90 דק' | טרם נקבע
דרמה, ישראלי
09 . 25
בשורות טובות

בשורות טובות

רועי אסף, נלי תגר

לירן וטלי, זוג בשנות השלושים לחייהם, החולמים להביא יחד ילד לעולם, מתבשרים יום אחד שיצטרכו לשם כך לעבור טיפולי פוריות. מה שנראה בתחילה פשוט, הופך למורכב מאד והם מגלים שכדי להיות אבא ואמא לילד, יצטרכו לעבור מסע ארוך מלא בתלאות, עם כל הקשיים הפיזיים והנפשיים הנלווים לכך, הלחצים המשפחתיים וכמובן גם האתגר שהדבר מעמיד בפני הזוגיות של השניים. האם האהבה שלהם תחזיק מעמד?

במאי: ארז תדמור
The Art of Waiting
ישראל 2019 | 90 דק' | טרם נקבע
דרמה, ישראלי
09 . 25
עיניים שלי

עיניים שלי

ערן נעים, סתיו אלמגור

רשי, קצין משטרה ותיק ומוערך, חי עם אשתו אביגיל ובתה המתבגרת מנישואיה הקודמים. העבודה שלו תובענית והוא נחשף למקרים קשים על בסיס יומיומי. בבית המצב מתוח. רשי אינו מוכן לקבל את התנהגותה המרדנית של בתו החורגת, והשניים שרויים במצב מתמיד של עימות. הוא נאחז בתקווה שהוא ואביגיל יצליחו להביא ילד לעולם. חייו מתהפכים כאשר שני נערים מתלוננים שפגע בהם מינית; רשי מושעה מעבודתו, ונראה כאילו כל העולם מתרחק ממנו. ככל שהחקירה בעניינו מתארכת, הבושה וחוסר האונים חושפים צדדים בלתי צפויים באישיותו. סרטו החדש של הבמאי ירון שני ("עג'מי").

במאי: ירון שני
Chained
ישראל 2019 | 112 דק' | טרם נקבע
דרמה, ישראלי
09 . 25
עכביש ברשת

עכביש ברשת

בן קינגסלי, מוניקה בלוצ'י, איתי טיראן, איציק כהן, מכרם חורי

במאי: ערן ריקליס
עכביש ברשת
ישראל 2019 | 113 דק' | טרם נקבע
ישראלי
09 . 25
אלוהי הפסנתר

אלוהי הפסנתר

נעמה פרייס, זאב שמשוני, אנדי לוי, רון ביטרמן

מאז שענת זוכרת את עצמה, אין בעיניה כלי נאצל יותר מהפסנתר והלחנת יצירה היא פסגת השאיפות, אך היא מעולם לא הצליחה לעמוד בסטנדרטים המוסיקליים הגבוהים של אביה. את תקוותיה להצלחה היא תולה בעובר שברחמה, אך התינוק נולד חירש. ענת לא מוותרת, ונוקטת באמצעים קיצוניים כדי להופכו למלחין שייחלה לו. כשהפסנתרן שגידלה לא סר למרותו של הסב, תהילתו כבר אינה מובטחת. בפעם הראשונה בחייה תיאלץ ענת להתעמת עם אביה.

במאי: איתי טל
God of The Piano
ישראל 2019 | 80 דק' | טרם נקבע
דרמה, ישראלי
09 . 26
מחילה

מחילה

חנן סביון, גיא עמיר, אלון אבוטבול, נועה קולר, צחי הלוי, שירי מימון

הימים הם ימי תשובה, בעיירה בדרום הארץ אשר נמצאת במצב תמידי של כוננות ואזעקות מירי מעזה. במרכז העלילה החברים הטובים שאול וניסן, זוג חברים שלפני שלוש שנים יצאו לשוד שהשתבש והפריד ביניהם - שאול נכנס לכלא וניסן נמלט לחו"ל. ביום שחרורו של שאול מופיע ניסן בעירם כדתי חוזר בתשובה, מבקש בחרדת קודש את סליחתו, ושאול מבקש את מחילתה של אשתו. שאיפתם המשותפת לקבלת הסליחה המיוחלת מוציאה את שניהם להרפתקה מטלטלת ומשעשעת.

במאי: חנן סביון וגיא עמיר
the forgiven
ישראל 2018 | 105 דק' | טרם נקבע
ישראלי
09 . 26
אחרי החתונה

אחרי החתונה

מישל וויליאמס, ג'וליאן מור

איזבל הקדישה את חייה לעבודה בבית יתומים בכלכותה שבהודו, והיא מסורה לילדים אותם היא מלווה כאילו הם היו הילדים שלה עצמה. כשמגיעה אליה הצעה לתרומה גדולה מארצות הברית, היא מחליטה לנסוע לפגוש את התורמת המסתורית, תרזה – אשת עסקים יפה ועשירה. אך כשתרזה מזמינה אותה לחתונה של בתה שנערכת באותו השבוע, מגלה איזבל כי בינה לבין תרזה קיים קשר שיוביל אותה למסע מפתיע לעברה

במאי: בארט פרוינדליך
After the Wedding
ארה"ב 2019 | 110 דק' | טרם נקבע
דרמה
09 . 26
אדמונד

אדמונד

תומא סוליבר, אוליבייה גורמה, מתילד סנייה, טום לב

אדמונד רוסטאן הוא מחזאי גאון שעד כה נחל רק כשלון. ההזדמנות הגדולה שלו מגיעה כשגדול השחקנים של התקופה מבקש לככב במחזהו החדש בתנאי שהבכורה תהיה בעוד 3 שבועות! הבעיה היא שאדמונד עדיין לא כתב מילה אחת. ואין לו מושג איזה סיפור הוא יספר.

במאי: אלכסיס מישליק
Edmond
צרפת 2018 | 110 דק' | הותר לכל הגילאים
קומדיה, ביוגרפיה
2019 / 10
10 . 03
איש מזל תאומים

איש מזל תאומים

וויל סמית', קלייב אוון, בנדיקט וונג

מותחן אקשן חדשני בכיכובו של וויל סמית' כהנרי ברוגן, מתנקש עילית אשר לפתע מוצא עצמו נרדף ע"י מתנקש מסתורי שנראה שמצליח לחזות את כל מהלכיו.

במאי: אנג לי
Gemini Man
ארה"ב 2019 | 120 דק' | טרם נקבע
מתח, אקשן
10 . 10
משפחת אדמס

משפחת אדמס

פין וולפהארד, קלואי גרייס מורץ, שרליז ת'רון

במאי: גרג טירנן
The Addams Family
ארה"ב 2019 | 120 דק' | טרם נקבע
קומדיה, אנימציה
10 . 10
קסם של מפלצת

קסם של מפלצת

במאי: ג'יל קולטון
Abominable
ארה"ב 2019 | 120 דק' | הותר לכל הגילאים
ילדים, אנימציה
10 . 10
נורם בעיר הגדולה 3

נורם בעיר הגדולה 3

אנדרו טות'

בעוד נורם וחבריו מתכוננים לחתונתו של סבו, צרות מתחילות להתעורר בהר המסתורין. נורם פוגש ארכיאולוג בשם ג'ין, ומגלה שדקסטר, שותפו לשעבר, גנב חפץ סיני יחיד במינו. בעזרת חבריו המכרסמים, נורם יוצא למסע ברחבי העולם על מנת להשיב את החפץ למקומו הנכון. האם יקיים נורם את הבטחתו לחבריו ויספיק לחזור הביתה בשביל החתונה? רק הזמן יגיד.

במאי: ריצ'רד פין, טים מלטבי
Norm of the North 3: King Sized Adventure
ארה"ב 2019 | 0 דק' | הותר לכל הגילאים
לכל המשפחה, ילדים, אנימציה
10 . 10
שון כבשון עף על החלל

שון כבשון: עף על החלל

חיי החווה השקטים של שון וחבריו הכבשונים משתנים מקצה לקצה, כאשר חייזרית קטנה וחמודה בשם לולה נוחתת ממש לידם. שון נחוש בדעתו לעזור לה לחזור הביתה, ויחד עם לולה השובבה בעלת כוחות הקסם הם יוצאים למסע מצחיק, מרגש ומסעיר. אבל הכל מסתבך כשאנשים אחרים מנסים לחבל במשימה ולתפוס את לולה…

במאי: וויל בצ'ר, ריצ'רד פילן
Shaun the Sheep: Farmageddon
ארה"ב 2019 | 90 דק' | הותר לכל הגילאים
לכל המשפחה, ילדים
10 . 10
יום גשום בניו יורק

יום גשום בניו יורק

טימותי שאלאמה, אל פאנינג, סלינה גומז, ג'וד לאו, ליב שרייבר

אשלי וגטסבי הם זוג צעיר, יפה ומאוהב – היא עיתונאית מתחילה ותמימה שמעריצה קולנוע, והוא בחור צעיר שעדיין לא מצא את דרכו בעולם, אבל מגיע ממשפחה עם כל כך הרבה כסף שזה לא מאוד משנה. כשהשניים מגיעים לסוף שבוע גשום בניו יורק, הם מגלים מהר מאוד שלא רק הגשם מאיים להרוס להם את התוכניות – אשלי מוצאת את עצמה נסחפת אחר במאי קולנוע ששרוי במשבר יצירתי, גטסבי מגלה צדדים חדשים במשפחה המיוחסת שלו, ונדמה שדרכיהם פשוט לא נפגשות.

במאי: וודי אלן
Rainy Day in New York
ארה"ב 2019 | 90 דק' | טרם נקבע
קומדיה רומנטית
10 . 10
אסטריקס ושיקוי הקסמים

אסטריקס ושיקוי הקסמים

אשפיקס מטפס בזריזות מעלה ומטה על עצי האלון כדי לאסוף את צמח הדבקון ביערות המקיפים את הכפר של חברינו ללא חת אסטריקס, אובליקס. אבל יום אחד המטפס המומחה נופל נפילה קשה. הוא לוקח את זה קשה! הוא מודאג! מה יקרה לכפרו האהוב אם יום אחד הוא לא יוכל להכין את שיקוי הקסמים?

במאי: אלכסנדרה אסטייר ולואיס קלישי
Asterix: The Secret of the Magic Potion
צרפת 2018 | 85 דק' | הותר לכל הגילאים
  • מדובב
לכל המשפחה, ילדים
10 . 10
גוקר

ג'וקר

רוברט דה נירו, חואקין פיניקס

סיפור המקור של הג'וקר ואיך הפך לנבל המאיים על העיר גותהאם

במאי: טוד פיליפס
joker
ארה"ב 2019 | 120 דק' | טרם נקבע
מתח, פעולה
10 . 10
העוקץ הגדול

העוקץ הגדול

מייקל קיין , צ'ארלי קוקס , ריי וינסנטון

הוא נחשב לאחד הגנבים המפורסמים בעולם. והוא לא כל כך צעיר. בריאן רידר (מייקל קיין) בן ה-77, אוסף חבורה של פושעים ״ותיקים״, כולם בשנות ה-70 לחייהם, לתכנן את הפריצה האחרונה והמפוארת בקריירה. המועד המתוכנן - סוף השבוע של חג הפסחא. מסתבר שהם לא שכחו את סודות המקצוע. אחרי שנכנסו לבנק, ונטרלו את האזעקות, הם ממשיכים בדרכם וקודחים חור בקיר הכספת. יומיים לאחר מכן, הם מצליחים להימלט עם למעלה מ - 14 מיליון ליש"ט בשווי של תכשיטים גנובים וזהב. כאשר המשטרה בעקבותיהם, העיתונות מדווחת שנראה שזה השוד הגדול ביותר בתולדות בריטניה. ואז מתחילות הצרות. איך מחלקים את השלל. ואיך נמנעים מלהשתמש בו.

במאי: ג'יימס מארש
King of Thieves
אנגליה 2018 | 108 דק' | טרם נקבע
דרמה
10 . 17
מסיבת הפרידה של ריצארד

מסיבת הפרידה של ריצ'ארד

ג'וני דפ, דני יוסטון, זואי דוטץ', רון ליווינגסטון, רוזמרי דה ויט

ריצ'רד, מרצה בקולג', מתבשר שיש לו שישה חודשים לחיות. הוא מחליט לבלות את הזמן שנותר לו כחיית מסיבות חסרת גבולות וריסון. לתדהמתם של אשתו ומנהל בית הספר, ולשמחתם של תלמידיו, ריצ'רד בוחר למרוד בכל מוסכמה חברתית ויוצא למאבק עיקש כנד הצביעות של המוסד האקדמי.

במאי: וויין רוברטס
Richard Says Goodbye
ארה"ב 2018 | 91 דק' | טרם נקבע
קומדיה
10 . 17
זומבילנד ירייה כפולה

זומבילנד: ירייה כפולה

אמה סטון, וודי הרלסון, ג'סי אייזנברג, אביגיל ברסלין, רוסריו דוסון, לוק ווילסון

התמודדות של ארבעת המחסלים עם סוגים חדשים של זומבים וכן עם דמויות אנושיות חדשות, אך ההתמודדות המשמעותית ביותר היא עם "כאבי הגדילה" של משפחתם העוקצנית.

במאי: רובן פליישר
Zombieland 2: Double Tap
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
אימה, אקשן
10 . 17
החוחית

החוחית

ניקול קידמן, אנסל אלגורט, פין וולפארד

מסלול חייו של ת'יאו בן ה-13 נכנס לסחרור לאחר שאמו נהרגה בפיצוץ במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק. הטרגדיה מובילה אותו למסע של אבל ואשמה, גילוי עצמי וגאולה, ואף אהבה. במהלך מסעו זה, הוא מחזיק רק בפיסת תקווה אחת מאותו היום – ציור של ציפור קטנטנה הקשורה לענף עליו היא עומדת בכלובה: החוחית

במאי: ג'ון קראולי
The Goldfinch
ארה"ב 2019 | 120 דק' | טרם נקבע
דרמה
10 . 17
מליפיסנט אדונית הרשע

מליפיסנט: אדונית הרשע

אנג'לינה ג'ולי, אל פנינג, מישל פייפר, צ'יווטל אג'יופור, סם ריילי

פנטזיית הרפתקאות אשר מתרחשת כמה שנים לאחר אירועי הסרט 'מליפיסנט', בו למדו הצופים על האירועים שהקשיחו את לבה של הנבלית המפורסמת ביותר של דיסני וגרמו לה להטיל קללה על הנסיכה אורורה התינוקת. הסרט ממשיך לחקור את מערכת היחסית המורכבת בין הפיה בעלת הקרניים והמלכה לעתיד, בעוד הן כורתות בריתות חדשות ועומדות בפני יריבים חדשים במאבקן להגן על הביצות ועל היצורים הקסומים שחיים בהן.

במאי: יואכים רונינג
Maleficent: Mistress of Evil
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
פנטזיה, הרפתקאות
10 . 24
קיטצן

קיטצ'ן

במאי: אנדריאה ברלוף
The kitchen
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
דרמה
10 . 31
שליחות קטלנית גורל אפל

שליחות קטלנית: גורל אפל

ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דיוויס

במאי: טים מילר
Terminator: Dark Fate
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
אקשן, הרפתקאות
10 . 31
הפרופסור והמשוגע

הפרופסור והמשוגע

מל גיבסון, שון פן, נטלי דרומר

פרופ' ג'יימס מאריי (מל גיבסון) לוקח על עצמו את אתגר שנראה דמיוני ובלתי מציאותי. כולם יודעים שייקח לו ולצוות שלו למעלה ממאה שנים לאסוף את כל ההגדרות הידועות, אך מהר מאוד הוא הוגה את הרעיון לשתף את הציבור באיסוף המילים, וע״י המהלך הזה לקצר את זמן העבודה על המילון לעשרות שנים.

במאי: פ.ב. שמרן
The Professor and the Madman
ארה"ב 2019 | 124 דק' | טרם נקבע
דרמה, ביוגרפיה
2019 / 11
11 . 07
21 גשרים

21 גשרים

צ'דוויק בוזמן, ג'יי קיי סימונס, סיינה מילר, טיילור קיטש

צ'דוויק בוזמן ('הפנתר השחור') מככב במותחן אקשן מהמפיקים אנתוני וג'ו רוסו ('הנוקמים: מלחמת האינסוף') והבמאי בריאן קירק ('משחקי הכס'). בלש ניו יורקי שסטה מדרך הישר חושף קונספירציה מפתיעה ורחבת יריעה במהלך מצוד אחר זוג רוצחי שוטרים. לאורך המרדף, הולכים ומיטשטשים הגבולות בין רודף לנרדף. כאשר מאמצי החיפוש מתגברים, ננקטים צעדים מרחיקי לכת למניעת בריחתם של הפושעים, והרשויות סוגרות את כל 21 הגשרים המובילים אל ומחוץ למנהטן.

במאי: בריאן קירק
21 Bridges
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
11 . 07
דוקטור סליפ

דוקטור סליפ

יואן מקגרגור, רבקה פרגוסון, קיילי קארן, ברוס גרינווד, זאן מקלרנון

ממשיך את סיפורו של דני טוראנס, ארבעים שנים אחרי הביקור המזעזע שלו בבית המלון אוברלוק בסרט "הניצוץ".

במאי: מייק פלנגאן
Doctor sleep
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
אימה, מתח
11 . 07
סוניק הסרט

סוניק הסרט

ג'ים קארי, ג'יימס מרסדן, בן שוורץ

לאחר שהוענק לו כוח מדהים שלא לגמרי מובן לו, סוניק נשלח למחבוא בכדור הארץ וניתן לו חוק אחד: בשום אופן אל תיתן לעולם לדעת שאתה קיים. אך זו לא משימה פשוטה עבור נער בן 15 – במיוחד עם גישה ויכולות כשל סוניק. במהרה הוא מתגלה ע"י טום – שוטר סרקסטי מעיירה קטנה ועם לב גדול. יחד הם יוצאים להרפתקה מדהימה ועמוסה באקשן, כשבעקבותיהם ד"ר רובוטניק המטורף ויצירותיו המכאניות.

במאי: ג'ף פאולר
Sonic the Hedgehog
ארה"ב 2019 | 0 דק' | הותר לכל הגילאים
קומדיה, פעולה
11 . 14
המלאכיות של צרלי

המלאכיות של צ'רלי

נעמי סקוט, נוח סנטינו, סם קלאפלין, קריסטן סטיוארט

אליזבת בנקס מביימת את הדור הבא של המלאכיות – קריסטן סטיוארט, נעמי סקוט ואלה בלסינקה – המועסקות על ידי צ'ארלס טאונסנד המסתורי. המלאכיות של צ'ארלי מאז ומעולם סיפקו אבטחה וכישורי חקירה בעבור לקוחות פרטיים. כעת, הסוכנות הפכה לסכונות בינלאומית המעסיקה כמה מהנשים החכמות, חסרות הפחד והמיומנות ביותר בעולם – צוותי מלאכיות רבים שלכל צוות בוזלי משלו. צוותים אלו לוקחים על עצמם את המשימות הקשוחות ביותר ברחבי העולם. כאשר מהנדס מערכות צעיר חושף טכנולוגיה מסוכנת, המלאכיות נקראות לפעולה ונדרשות לסכן את חייהן על מנת להגן על כולנו.

במאי: אליזבת' בנקס
Charlie's Angels
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
קומדיה, פעולה
11 . 14
פורד נגד פרארי

פורד נגד פרארי

מאט דיימון, כריסטיאן בייל, ג'ון ברנתאל.

מבוסס על סיפורם האמיתי של מעצב המכוניות פורץ הדרך קרול שלבי (דיימון) והנהג הבריטי חסר הפחד קן מיילס (בייל), אשר נאבקו יחד בהתערבות תאגידית, בחוקי הפיזיקה ובשדים שלהם עצמם על מנת לבנות מכונית מירוץ מהפכנית עבור יצרנית הרכב פורד ולהתחרות במכוניות השולטות של אנזו פרארי במירוץ 24 השעות של לה מאן בצרפת של 1966.

במאי: ג'יימס מנגולד
Ford V Ferrari
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
ביוגרפיה, אקשן
2019 / 12
12 . 05
לשבור את הקרח 2

לשבור את הקרח 2

במאי:
Frozen 2
ארה"ב 2019 | 0 דק' | הותר לכל הגילאים
ילדים
12 . 12
גומנגי 3

ג'ומנג'י 3

ג'ק בלאק, דוויין ג'ונסון, דני גלובר, דני דה ויטו, אקווהפינה, קווין הארט

סרט המשך ל"ג'ומנג'י שורדים בג'ונגל"

במאי: ג'ייק קסדן
Jumanji Sequel
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
הרפתקאות
12 . 15
תרגול בריגול

תרגול בריגול

דייב בטיסטה, פריסה פיץ-הנלי

במאי: פיטר סיגל
My Spy
ארה"ב 2019 | 120 דק' | הותר מגיל 16 בהצגת תעודה מזהה
פעולה/הרפתקאות
12 . 20
מלחמת הכוכבים עלייתו של סקייווקר

מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר

במאי:
Star Wars: The Rise of Skywalker
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
פנטזיה, אקשן
2020 / 03
03 . 26
מולאן

מולאן

ייפי ליו, דני ין, ג'ט לי, גונג לי

מבוססת על סיפור העם סיני, פא מולאן המחליטה להתחפש לגבר ולהתגייס לצבא כדי להילחם בג'ינגס חאן.

במאי: ניקי קארו
Mulan
ארה"ב 2019 | 0 דק' | טרם נקבע
דרמה, הרפתקאות

בקרוב בקולנוע – הסרטים החדשים שבדרך

סרטים חדשים בקולנוע הם מה שגורם לכולם להשתגע ולהתכונן אפילו חודשים מראש, אבל כדי לדעת מה חדש, מתי שזה חדש, אתם צריכים להיות מוכנים מראש ולדעת מה יוצא בקרוב בקולנוע. הנה הסרטים החדשים שעומדים להגיע אלינו לרשת HOT CINEMA – בקרוב בקולנוע:

אילו סרטים חדשים עומדים לצאת השנה וצפויים להיות להיטים גדולים? רוצים לדעת מה יוצא בקרוב בקולנוע? אנחנו ב-HOT CINEMA כאן בשבילכם, עם פינת הסרטים החדשים ביותר שלנו – בקרוב בקולנוע.

סרטים חדשים שעומדים לצאת בקרוב לקולנוע הם המומחיות שלנו. אנחנו מביאים לכם, חובבי הקולנוע האדוקים בישראל, את מיטב הסרטים והלהיטים הגדולים מהוליווד ושאר תעשיית הקולנוע העולמית לפני כולם, ודואגים שתהיה לכם את חוויית הקולנוע המושלמת. הסרטים החדשים ביותר, באולמות המאובזרים והחדישים ביותר לחווית צפייה עם סאונד מושלם, וכל מה שאפשר לבקש מסרט טוב.

סרטים חדשים לפני כולם – טריילרים ללהיטים בקרוב בקולנוע

ברגע שסרט חדש יוצא לאור, אנחנו נדאג שהוא יהיה כאן עבורכם, באיכות הגבוהה ביותר. אבל מה נעשה עד שהסרט יוצא? נכין אתכם לקראת החוויה, ונעזור לכם לבחור מראש לאיזה סרט כדאי ללכת. כל זה, בעזרת הטריילרים החמים ביותר.

עוד לפני שהסרטים הטובים ביותר בעולם מגיעים לבתי הקולנוע שלנו הפרוסים בכל הארץ, אנו דואגים להביא לכם את הטריילרים החמים ביותר ואת החדשות לגבי כל הלהיטים הגדולים שצפויים לצאת בקרוב בקולנוע העולמי, כדי שתדעו בדיוק למי לשמור מקום כדי לראות אותם לפני כולם. כל הטריילרים שלנו מתורגמים כמובן, לנוחיותכם, והכל כדי שתוכלו להגיע בקלות ובנוחות לחוויית הקולנוע שלכם אצלנו.

לא יודעים במה לבחור? בואו לצפות בכל הטריילרים שלנו, להתעדכן לגבי סרטים חדשים וגדולים שצפויים לצאת בהמשך השנה, והכי חשוב בואו להכיר ולהתמצא במבחר העתידי שלנו עוד לפני שהוא מגיע להקרנת הברוכה! הכנו גם שעון עצר שסופר לאחור עד ליציאת הסרט, לאלו מכם שפשוט לא יכולים לחכות וחייבים לספור את השניות עד למאורע ומתרגשים לפחות כמונו.

חשוב שתדעו – אתם לא חייבים לחכות בתור! רכשו באתר, קבלו את הכרטיסים לנייד והיכנסו ישירות לסרט.